365.com.mk

365.com.mk

TwitterWebsite

Откријте го најдоброто од она што го крие Скопје! Ви претставуваме места каде можете да пробате вкусни јадења, да испиете шолја кафе со безжичен интернет или пак да ја завршите вечерта со егзотичен коктел и диско музика. Следете нè!

Скопје, Macedonia (FYROM)
 • 38 подсказок
 • 1 986 подписчиков
 • 0 подписок
 • 2 Списки
Списки пользователя по имени 365.com.mk в городе Все города
 • Skopje
 • Все города
365.com.mk : лучшие города
Skopje
36 Подсказки
Загрузить ещё
365.com.mk пока ни на кого не подписывается.
Загрузить ещё
365.com.mk
1 места обновлены
1 место в том числе Youth Cultural Center
365.com.mk
0 места обновлены
0 мест
  Недавние подсказки от 365.com.mk
  Сохранить
  "Благодарност до сите кои дојдоа на Super Swarm Festival 2011 и помогнаа да го отклучиме Super Swarm беџот! Следен foursquare флешмоб: Super Duper Swarm Festival? :) Следете нè."
  365.com.mk365.com.mk · Декабрь 5, 2011
  Торговый центр
  · Скопье, Северная Македония
  6.8
  Сохранить
  "„Мулино“ го вбројуваме во топ 5 ресторани во Скопје поради константниот квалитет и брза услуга. Пробајте орада на жар со блитва и панакота за десерт. Bon Appétit! :)"
  365.com.mk365.com.mk · Ноябрь 3, 2011
  Ресторан средиземноморской кухни
  · Скопье, Северная Македония
  8.7
  Сохранить
  "Простран ресторан во „Мида“ комплексот, со затскриена тераса и необичен вкус за уметност. Пробајте ја Барбакан салатата + лепчињата со моцарела и уживајте во интимниот амбиент."
  365.com.mk365.com.mk · Июнь 27, 2011
  Ресторан
  · Скопье, Северная Македония
  8.3
  Сохранить
  "Релаксирачката атмосфера и зеленилото на „Маргер“ се доволна причина за кратко бегство од градската бука. Модерен ресторан во срцето на Градскиот парк кој ја возобновува старата боемска традиција."
  365.com.mk365.com.mk · Май 25, 2011
  Завтрак
  · Скопье, Северная Македония
  7.1
  Сохранить
  "Пријатно место за доручек/ручек при посета на Галичник. Пробајте ја домашната пита со овчо кисело млеко додека седите на терасата и се воодушевувате на природата околу вас."
  365.com.mk365.com.mk · Апрель 24, 2011
  Гостиница
  · Galičnik, Северная Македония
  5.7
  Сохранить
  "Без разлика дали сте вегетаријанец или не, пробајте ја тортиљата со сејтан."
  365.com.mk365.com.mk · Март 11, 2011
  Вегетарианский / Веганский ресторан
  · Скопье, Северная Македония