PxPixel
UPDATE July 15, 2020: We have updated our Privacy Policy. Our Consumer Services Privacy Policy and Enterprise Services Privacy Policy will become effective on August 20, 2020. If you use our services on or after August 20, 2020, you will have accepted our new policies.
X
the uniclub

the uniclub

FacebookTwitterWebsite

Aslında uniclub anlatılamayan bir yapı, yakınlaştıkça netleşen bir sanat eseri belki de. Pazarlama dünyasındaki gereksinime karşılık olmuş ; 'kitleye Özel iletişimi' savunmuş; vizyonunu paylaşan markalarla çalışmanın ödülü olarak da logosunun altında renkli, şımarık, pazarlama ruhlu youth ile disiplinli, satış odaklı saha ekibi zone 'u yan yana koymuş bir yapı. Youth ile tanıdığı pazarı zone'a anlatan zone ile yaşadığı profesyonelliği youth a katan ve 'the' olmayı sonuna kadar hakeden bir yapı. 2001 yılınndan bugüne yalnız gelen uniclub; bugün kanatları altında youth ile zone'a yer veriyor ama yarın bunların yanına mobil pazarlamayı, PR çalışmalarını hatta AtL iletişim hizmetlerini katmayı hedefliyor. Bizi 'the' yapan kurallarımızla, bizi biz yapan ajans içi markalarımızla pazarlama denizinde yelkenler fora!

Istanbul, Türkiye
  • 11 подсказок
  • 544 подписчиков
  • 0 подписок
  • 2 Списки
Списки пользователя по имени the uniclub в городе Все города
  • Şişli
  • Istanbul
  • Все города
the uniclub : лучшие города
Şişli
1 Подсказка
Istanbul
3 Подсказки
Загрузить ещё
the uniclub пока ни на кого не подписывается.
Загрузить ещё
Недавние подсказки от the uniclub
Сохранить
"Marmara Üniversitesi'nde 52046 genç öğrenci bulunmaktadır ve bu öğrencilerin 2848 doktora öğrencisidir."
the uniclubthe uniclub · Сентябрь 5, 2011
Университет
· Кадыкёй, Турция
Сохранить
"İşletme Fakültesi, Yabancı Diller Yüksekokulu, Türk Musikisi Devlet Konservatuarı'nın yer aldığı, İstanbul'un göbeğinde bir çok gencin eğitim aldığı kampüstür. Yemekleri lezzetlidir."
the uniclubthe uniclub · Август 25, 2011
Университет
· Şişli, Турция
Сохранить
"Türkiye'nin tek süper bilgisayarı İTÜ Ayağaza kampüsü Bİlişim Enstitüsü'nde bulunmaktadır. Şirketlerin ve firmaların hizmetine açıktır."
the uniclubthe uniclub · Август 23, 2011
Университет
· Сарыер, Турция
Сохранить
"Parlak inovatif fikileriniz varsa İTÜ Ayazağa kampüsünde bulunan Teknokent'e uğrayarak, Sanayi Bakanlığı desteğiyle projeleriniz hayata geçirebilirsiniz."
the uniclubthe uniclub · Август 23, 2011
Университет
· Сарыер, Турция
Сохранить
"Sabahları ıhlamur kokuları eşliğinde derslere girebileceğiz kampüs."
the uniclubthe uniclub · Август 19, 2011
Университет
· Сарыер, Турция
Сохранить
"İstanbul'da okuyan herhangi bir öğrenci de olsanız, Boğaziçi Güney kampüsünde arkadaşlarınızla sabahlamadan öğrencilik hayatınızda hep bir eksiklik olacaktır."
the uniclubthe uniclub · Август 18, 2011
Университет
· Сарыер, Турция