Time Out İstanbul

Time Out İstanbul

FacebookTwitterWebsite

Şehrin yaşam dergisinden mekân tavsiyeleri, tüyoları ve İstanbul'un en iyileri listeleri Foursquare'de, her tavsiyenin sonunda daha fazlası için bağlantı saklı!

İstanbul
 • 72 подсказок
 • 11 094 подписчиков
 • 0 подписок
 • 19 Списки
Списки пользователя по имени Time Out İstanbul в городе Все города
 • Istanbul
 • Üsküdar
 • Şişli
 • Все города
Time Out İstanbul : лучшие города
Istanbul
17 Списки созданы · 24 Подсказки
Üsküdar
1 Подсказка
Şişli
1 Подсказка
Загрузить ещё
Time Out İstanbul пока ни на кого не подписывается.
Загрузить ещё
Time Out İstanbul
8 места обновлены Июль 14, 2014
‘Turkish Psychedelia’ olarak anılan akımı masaya yatırdık: http://bit.ly/1fJxqrb Dünya çapında epey ünlenen Türk usülü psychedelia & Anadolu rock'ın en iyi örneklerini bulabileceğiniz adresler:
+8
Time Out İstanbul
15 места обновлены Март 25, 2014
İstanbullular şehrin en iyilerini seçti! İşte 13. Time Out İstanbul ile Birlikte Hayata Yeme-İçme Ödülleri'nin kazananları:
+49
Time Out İstanbul
6 места обновлены Февраль 16, 2015
Fazla söze ne hacet, 2013'ün en hip barlarını sıraladık, en iyisini belirlemek konusunda karar sizin: www.yemeicmeodulleri.com
+54
Time Out İstanbul
7 места обновлены Февраль 10, 2014
Her zaman canı mükellef bir sofra çekmez insanın; bir kahvenin, hafif bir tabağın, rahat bir ortamın yeri başka. 2013'te parlayan kafe&brasserie'leri yarışıyor, oylama için: www.yemeicmeodulleri.com
+39
Time Out İstanbul
6 места обновлены Сентябрь 18, 2014
Yediklerimizi içtiklerimizi ballandıra ballandıra anlatıyoruz ama mekân tasarımlarının da hakkını vermek gerek. Akılda kalan tasarımlardan en iyisini seçmek için www.yemeicmeodulleri.com
+43
Time Out İstanbul
6 места обновлены Февраль 10, 2014
İş çıkışı, hafta sonu, boş vakitlerde arkadaşlarla toplanmak için 2013'ün en uğrak buluşma noktalarını belirledik, aralarından seçim yapmak için adres www.yemeicmeodulleri.com
+28
  Недавние подсказки от Time Out İstanbul
  Сохранить
  "Şehrin uzun zamandır ihtiyaç duyduğu bir konser mekânı. Ses sisteminin kalitesi şahane, yeme-içme, giriş-çıkış noktalarının yerinde ve fazla olması da büyük bir artı. Kapasite yaklaşık 5000 kişilik."
  Time Out İstanbulTime Out İstanbul · Июль 3, 2014
  Концертный зал
  · Сарыер, Турция
  9.1
  Сохранить
  "Plak avcılarının şehirdeki vazgeçilmez duraklarından biri olmaya aday. Ayrıca bir müzik aletleri ve ses sistemleri dükkânı. Canlı ve DJ performanslar, söyleşiler, workshop’larla da karşılaşmak olası."
  Time Out İstanbulTime Out İstanbul · Июль 2, 2014
  Магазин грампластинок
  · Beyoğlu, Турция
  8.2
  Сохранить
  "Lucca'nın küçük kardeşi, popülerlikte yarışacaklar gibi. Alameti farikası kokteylleri. Istakoz burger & fırında somon denenmeli. Her gün değişen taze lezzetlerin sunulduğu ek bir menü de var."
  Time Out İstanbulTime Out İstanbul · Июнь 24, 2014
  Коктейль-бар
  · Стамбул, Турция
  7.9
  Сохранить
  "GQ Bar’ın yerine açılan Fenix, tropik ve ferah tasarımlı ortamında nefis kotarılmış yemekler sunuyor. Rezervasyon yaptırabilirseniz enginar salatası ve kaburgayı denemeden geçmeyin."
  Time Out İstanbulTime Out İstanbul · Май 13, 2014
  Ресторан
  · Стамбул, Турция
  8.0
  Сохранить
  "İstanbul gastronomi sahnesinin önemli aktörlerinden Mehmet Gürs'ün Anadolu yakasına armağanı. Gerçeğe denk bir İtalyan mutfağı deneyimini nispeten uygun bir fiyata sunması mekânın en önemli artısı."
  Time Out İstanbulTime Out İstanbul · Апрель 30, 2014
  Итальянский ресторан
  · Ускюдар, Турция
  7.2
  Сохранить
  "Şehirdeki nispeten daha büyük, kalabalık sushi ve Çin restoranlarına kıyasla Miyabi’nin ortamı sakin. Tempura’ları son derece iyi kızarmış ve lezzetli. Fiyatlar bir sushi restoranına göre makul."
  Time Out İstanbulTime Out İstanbul · Апрель 16, 2014
  Суши-бар
  · Ардаган, Турция
  9.1