PxPixel
ОБНОВЛЕНИЕ от 15 июля 2020. Мы обновили Политику конфиденциальности. Политика конфиденциальности для потребительских сервисов и Политика конфиденциальности для корпоративных сервисов начнут действовать с 20 августа 2020. Используя наши услуги с 20 августа 2020 года, ты принимаешь нашу новую Политику конфиденциальности.
X
Çi

Çi

Instagram

Evren keşfedilmeyi bekler; yeter ki yol aç kendine...🌍⛺🍃☘

Dünyada bir yerdeyim... 🌌
 • 144 подсказок
 • 1 159 подписчиков
 • 19 подписок
 • 3 Списки
Списки пользователя по имени Çi в городе Все города
 • Gaziantep
 • Antalya
 • Istanbul
 • Все города
Çi : лучшие города
Gaziantep
31 Подсказки
Antalya
17 Подсказки
Istanbul
1 Список создан · 9 Подсказки
Загрузить ещё
Загрузить ещё
Çi
9 места обновлены Март 2, 2020
YEMEK
Çi
7 места обновлены
7 мест(-а) в том числе Yarıkpınar Meydan Restaurant, Tarihi Kalkanoğlu Pilavcısı Kadıköy, Meşhur Menemenci, Tarihi Süleymaniyeli Meşhur Kuru Fasülyeci Erzincanlı Ali Baba
Çi
373 места обновлены
373 мест(-а) в том числе Hogar Coffee Tuzla, Adrasan Sahili, Oburus Momus, Kaputaş Plajı
  Недавние подсказки от Çi
  Сохранить
  "Balık porsiyonları, istenen ücreti hak etmiyor. Tavsiye üzerine sarıkanat denedik ve 3 tane minicik balık geldi, gerçekten şaka gibi.O fiyata Tuzla Balıkçısı ya da Kıraça'da daha iyi bir öğün yapılır."
  ÇiÇi · Ноябрь 13, 2020
  Ресторан морепродуктов
  · Tuzla, Турция
  8.9
  Сохранить
  "Mekânın kendisi de, çalışanları da çok şirin. Menüsü şahane. Biz falafel tercih ettik ve porsiyon karşısında çok şaşırdık.Emsallerine göre ürün çeşitleri fazlasıyla bol ve lezzetliydi.Mutlaka gidin.😇"
  ÇiÇi · Август 10, 2020
  Вегетарианский / Веганский ресторан
  · Каш, Турция
  9.2
  Сохранить
  "Dekorasyonu çok kötü, menü özensiz. Gelen kitlenin birçoğunu kodamanlar, gösteriş meraklıları ve avcı kadınlar oluşturuyor. Gitmeden önce biraz araştırma yapıp gidin derim. Biz pişman olduk."
  ÇiÇi · Январь 26, 2020
  Кафе
  · Анталия, Турция
  8.3
  Сохранить
  "Elmalı ve çikolatalı kurabiyelerini, acıbadem kurabiyesini ve tahinli pidesini denedik. Hepsi lezzetli ama favorilerim kesinlikle elmalı kurabiye ve tahinli pide. Ayrıca esnaflık çok güzel. 👏🏻👏🏻"
  ÇiÇi · Декабрь 24, 2019
  Пекарня
  · Стамбул, Турция
  9.4
  Сохранить
  "Mekân çok güzel; tabaklar doyurucu ve lezzetli. Hizmet harika. Ayrıca sayıları epey fazla olan kendini beğenmiş kaprisli müşterilere karşı garsonlar çok sabırlı. 👏🏻 Hepsine kolaylıklar diliyorum.✨"
  ÇiÇi · Ноябрь 1, 2019
  Ресторан
  · Tuzla, Турция
  9.0
  Сохранить
  "Çok güzel ve sade, mis gibi kahve kokan bir mekân. Ev hissi veriyor; çok huzurlu. Ayrıca kahvesi lezzetli. Umarım bir gün tatlı lezzetlerini de deneme şansım olur. 👏🏻"
  ÇiÇi · Ноябрь 1, 2019
  Кафе
  · Кадыкёй, Турция
  8.8