PxPixel
ОБНОВЛЕНИЕ от 15 июля 2020. Мы обновили Политику конфиденциальности. Политика конфиденциальности для потребительских сервисов и Политика конфиденциальности для корпоративных сервисов начнут действовать с 20 августа 2020. Используя наши услуги с 20 августа 2020 года, ты принимаешь нашу новую Политику конфиденциальности.
X
T

Türker TAŞ

Adana, Adana
  • 4 подсказок
  • 0 подписчиков
  • 0 подписок
  • 2 Списки
Списки пользователя по имени Türker в городе Все города
  • Ankara
  • Все города
Türker : лучшие города
Ankara
1 Подсказка
Türker : у этого пользователя пока нет подписчиков.
Загрузить ещё
Türker пока ни на кого не подписывается.
Загрузить ещё
Сохранить
"kuzu şiş söyledim, gelen şiş kuzu olmadığı gibi et hayatımda yediğim en lezzetsiz et idi.Bu durumu sorduğumda kuzu şişin etinin dana,çöp şiş etinin ise kuzu olduğunu söylediler.etleri berbat! gitmeyin"
T
Türker TAŞ · Ноябрь 15, 2014
Турецкий ресторан
· Анкара, Турция
7.0
Сохранить
"Ben burada yediğim pizzayı hiçbir yerde yemedim. Harikulade. Diğer tatlar için bir yorum yapamayacağım ama pizza yemek istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim."
T
Türker TAŞ · Июль 29, 2014
Американская кухня
· Girne, Кипр
7.8
Сохранить
"Kendine münhasır ve klasik olduğu mutlak.Lahmacun şahane ve ne yerseniz yiyin lahmacunla başlayın.Tatlı karışık mutlaka yiyin.Havuç dilimi de yiyin.Kebapların hepsi süper.Ama servis kalitesi sıkıntı."
T
Türker TAŞ · Май 18, 2014
Кебаб
· Сахинбей, Турция
8.5
Сохранить
"Gidilmesi gereken bir yer.Ben hayatımda bu kadar yoğun bir lokanta görmedim.Burada bir masanın kazandığını pek çok lokanta kazanamaz.Lezzet kalitesi süper.Fiyat ucuz.Servis ve ambians vasat."
T
Türker TAŞ · Май 18, 2014
Кебаб
· Сахинбей, Турция
8.5